1 KOLO 31.8.2014
KMN PANONSKA KMN BELTINCI
ŠD PIKO ROPOČA KMN LIPOVCI
KMN MLADIH ODRANCI KMN BANGLADEŠ
KMN TURNIŠČE ŠD MLADOST KAMENCI
KMN MURA KROG KMN KERENČIČEVA
   
2 KOLO 07.09.2014
KMN PANONSKA ŠD PIKO ROPOČA
ŠD MLADOST KAMENCI KMN MURA KROG
KMN BANGLADEŠ KMN TURNIŠČE
KMN LIPOVCI KMN MLADIH ODRANCI
KMN BELTINCI KMN KERENČIČEVA
   
3 KOLO 14.09.2014
ŠD PIKO ROPOČA KMN BELTINCI
KMN MLADIH ODRANCI KMN PANONSKA
KMN TURNIŠČE KMN LIPOVCI
KMN MURA KROG KMN BANGLADEŠ
KMN KERENČIČEVA ŠD MLADOST KAMENCI
   
4 KOLO 21.09.2014
KMN PANONSKA KMN TURNIŠČE
ŠD PIKO ROPOČA KMN MLADIH ODRANCI
KMN BANGLADEŠ KMN KERENČIČEVA
KMN LIPOVCI KMN MURA KROG
KMN BELTINCI ŠD MLADOST KAMENCI
   
   
5 KOLO 28.09.2014
KMN MLADIH ODRANCI KMN BELTINCI
KMN TURNIŠČE ŠD PIKO ROPOČA
KMN MURA KROG KMN PANONSKA
KMN KERENČIČEVA KMN LIPOVCI
ŠD MLADOST KAMENCI KMN BANGLADEŠ
   
6 KOLO 05.10.2014
KMN PANONSKA KMN KERENČIČEVA
ŠD PIKO ROPOČA KMN MURA KROG
KMN MLADIH ODRANCI KMN TURNIŠČE
KMN LIPOVCI ŠD MLADOST KAMENCI
KMN BELTINCI KMN BANGLADEŠ
   
7 KOLO 12.10.2014
KMN TURNIŠČE KMN BELTINCI
KMN MURA KROG KMN MLADIH ODRANCI
KMN KERENČIČEVA ŠD PIKO ROPOČA
ŠD MLADOST KAMENCI KMN PANONSKA
KMN BANGLADEŠ KMN LIPOVCI
   
8 KOLO 19.10.2014
KMN PANONSKA KMN BANGLADEŠ
ŠD PIKO ROPOČA ŠD MLADOST KAMENCI
KMN MLADIH ODRANCI KMN KERENČIČEVA
KMN TURNIŠČE KMN MURA KROG
KMN BELTINCI KMN LIPOVCI
   
9 KOLO 26.10.2014
KMN MURA KROG KMN BELTINCI
KMN KERENČIČEVA KMN TURNIŠČE
ŠD MLADOST KAMENCI KMN MLADIH ODRANCI
KMN BANGLADEŠ ŠD PIKO ROPOČA
KMN LIPOVCI KMN PANONSKA

 

10 KOLO 12. 04. 2015    
KMN BELTINCI KMN PANONSKA 20.00 11.04.2015
KMN LIPOVCI ŠD PIKO ROPOČA 19.00 11.04.2015
KMN BANGLADEŠ KMN MLADIH ODRANCI 18.00 11.04.2015
ŠD MLADOST KAMENCI KMN TURNIŠČE 10.00  
PROSTI KMN MURA KROG    
       
11 KOLO 19.04.2015    
ŠD PIKO ROPOČA KMN PANONSKA 10.00  
KMN MURA KROG ŠD MLADOST KAMENCI 20.00 18.04.2015
KMN TURNIŠČE KMN BANGLADEŠ 10.00  
KMN MLADIH ODRANCI KMN LIPOVCI 19.00 18.04.2015
PROSTI KMN BELTINCI    
       
12 KOLO 26.04.2015    
KMN BELTINCI ŠD PIKO ROPOČA 20.00 25.04.2015
KMN PANONSKA KMN MLADIH ODRANCI 18.00 25.04.2015
KMN LIPOVCI KMN TURNIŠČE 19.00 25.04.2015
KMN BANGLADEŠ KMN MURA KROG 18.00 25.04.2015
ŠD MLADOST KAMENCI PROSTI    
       
13 KOLO 03.05.2015    
KMN TURNIŠČE KMN PANONSKA 10.00  
KMN MLADIH ODRANCI ŠD PIKO ROPOČA 19.00 02.05.2015
PROSTI KMN BANGLADEŠ    
KMN MURA KROG KMN LIPOVCI 20.00 02.05.2015
ŠD MLADOST KAMENCI KMN BELTINCI 10.00  
       
14 KOLO 10.05.2015    
KMN BELTINCI KMN MLADIH ODRANCI 20.00 09.05.2015
ŠD PIKO ROPOČA KMN TURNIŠČE 10.00  
KMN PANONSKA KMN MURA KROG 18.00 09.05.2015
KMN LIPOVCI PROSTI    
ŠD MLADOST KAMENCI KMN BANGLADEŠ 10.00  
       
15 KOLO 17.05.2015    
PROSTI KMN PANONSKA    
KMN MURA KROG ŠD PIKO ROPOČA 20.00 16.05.2015
KMN TURNIŠČE KMN MLADIH ODRANCI 10.00  
ŠD MLADOST KAMENCI KMN LIPOVCI 10.00  
KMN BANGLADEŠ KMN BELTINCI 18.00 16.05.2015
       
16 KOLO 24.05.2015    
KMN BELTINCI KMN TURNIŠČE 20.00 23.05.2015
KMN MLADIH ODRANCI KMN MURA KROG 19.00 23.05.2015
ŠD PIKO ROPOČA PROSTI    
KMN PANONSKA ŠD MLADOST KAMENCI 18.00 23.05.2015
KMN LIPOVCI KMN BANGLADEŠ 19.00 23.05.2015
       
17 KOLO 31.05.2015    
KMN BANGLADEŠ KMN PANONSKA 18.00 30.05.2015
ŠD MLADOST KAMENCI ŠD PIKO ROPOČA 10.00  
PROSTI KMN MLADIH ODRANCI    
KMN MURA KROG KMN TURNIŠČE 20.00 30.05.2015
KMN LIPOVCI KMN BELTINCI 19.00 30.05.2015
       
18 KOLO 07.06.2015    
KMN BELTINCI KMN MURA KROG 20.00 06.06.2015
KMN TURNIŠČE PROSTI    
KMN MLADIH ODRANCI ŠD MLADOST KAMENCI 19.00 06.06.2015
ŠD PIKO ROPOČA KMN BANGLADEŠ 10.00  
KMN PANONSKA KMN LIPOVCI 18.00 06.06.2015