Novice

Rezultati ZIMSKI TURNIR

Prijavilo se je 15 ekip, na turnirju sodelovalo 1 4 ekip.
 
Prehodni pokal in prvo mesto osvojil ŠDMN BAKOVCI , ki je v finalu premagala KMN VIDEM GOSTILNA PRI MAJI z rezultatom 3 : 1. Strelci za Bakovce : Rok Buzeti, Denis Vukovič in Stanko Zavec. Za KMN Videm pa strelec Marko Karnet.
 
NAJ IGRALEC TURNIRJA : ROK BUZETI - ŠDMN BAKOVCI
 
NAJ STRELEC TURNIRJA : 9 ZADETKOV - DARKO ZORKO KMN VIDEM GOSTILNA PRI MAJI
 
 
NAJ GOLMAN TURNIR - JELEN MITJA - KMN VIDEM GOSTILNA PRI MAJI
 
 
DARKO VEREŠ - PREDSEDNIK MZKMN MS

 

 

  ZIMSKI MALONOGOMETNI  TURNIR MZKMN MS  2014 - MURSKA SOBOTA 13.12.2014                
                     
SKUPINA  A            SKUPINA B        
  A1 ŠDMN BAKOVCI           B1 KLUB MLADIH ODRANCI  
  A2 ŠD PIKO ROPOČA           B2 RŠD KAMENCI  
  A3 ŠD BOBRI DOLNJA BISTRICA           B3 KMN MURA -  KROG  
                B4 KMN NEMČAVCI  
                     
                     
1. KROG A2 - A3 ŠD PIKO ROPOČA - ŠD BOBRI D. BISTRICA 0. : 2.     1.KROG B2 - B3   RŠD KAMENCI - KMN MURA KROG 0. : 3.
              B1 - B4   KLUB MLADIH ODRANCI - KMN NEMČAVCI 2. : 2.
2.KROG A1 - A2 ŠDMN BAKOVCI - ŠD PIKO ROPOČA 9. : 1.     2. KROG B1 - B2   KLUB MLADIH ODRANCI - RŠD KAMENCI 3. : 0.
              B4 - B3   KMN NEMČAVCI - KMN MURA - KROG 2. : 2.
3. KROG A3 - A1 ŠD BOBRI D. BISTRICA - ŠDMN BAKOVCI 1. : 1.     3. KROG B3 - B1   KMN MURA - KROG - KLUB MLADIH ODRANCI 0. : 3.
              B2 - B4   RŠD KAMENCI - KMN NEMČAVCI 0. : 3.
                     
    SKUPINA A             SKUPINA B  
  1. MESTO ŠDMN BAKOVCI         1. MESTO   KLUB MLADIH ODRANCI  
  2. MESTO ŠD BOBRI DOLNJA BISTRICA         2. MESTO   KMN NEMČAVCI  
  3. MESTO ŠD PIKO ROPOČA         3. MESTO   KMN MURA - KROG  
              4. MESTO   RŠD KAMENCI  
                     
SKUPINA  C           SKUPINA D        
  C1 KMN VIDEM GOSTILNA PRI MAJI           D1 KMN BELTINCI  
  C2 ŠD MLADOST KAMENCI           D2 ŠD TRNJE  
  C3 KMN TELEING RAZKRIŽJE           D3 KMN BANGLADEŠ MS  
  C4 KMN PANONSKA MS           D4 KMN OLD BOYS MS  
                     
                     
1. KROG C2 - C3 ŠD MLADOST KAMENCI-KMN TELEING R. 0. : 4.     1.KROG D2 - D3   ŠD TRNJE - KMN BANGLADEŠ MS 1. : 1.
  C1 - C4 KMN VIDEM G. PRI MAJI - KMN PANONSKA 5. : 0.       D1 - D4   KMN BELTINCI - KMN OLD BOYS MS 1. : 1.
2.KROG C1 - C2 KMN VIDEM G. PRI MAJI - ŠD MLADOST K. 8. : 0.     2. KROG D1 - D2   KMN BELTINCI - ŠD TRNJE 0. : 3.
  C4 - C3 KMN PANONSKA - KMN TELEING R. 0. : 3.       D4 - D3   KMN OLD BOYS MS - KMN BANGLADEŠ MS 0. : 2.
3. KROG C3 - C1 KMN TELEING R. - KMN VIDEM G. PRI MAJI 3. : 2.     3. KROG D3 - D1   KMN BANGLADEŠ MS - KMN BELTINCI 1. : 4.
  C2 - C4 ŠD MLADOST K. - KMN PANONSKA  3. : 0.       D2 - D4   ŠD TRNJE - KMN OLD BOYS MS 2. : 2.
                     
    SKUPINA C             SKUPINA D  
  1. MESTO KMN  TELEING RAZKRIŽJE         1. MESTO   ŠD TRNJE  
  2. MESTO ŠD VIDEM GOSTILNA PRI MAJI         2. MESTO   KMN BELTINCI  
  3. MESTO ŠD MLADOST KAMENCI         3. MESTO   KMN BANGLADEŠ  
  4. MESTO KMN PANONSKA MS         4. MESTO   KMN OLD BOYS  
                     
ČETRTFINALE                    
Č1 1A - 2B ŠDMN BAKOVCI : KMN NEMČAVCI 3. : 1.              
Č2 1C - 2D KMN TELEING RAZKRIŽJE : KMN BELTINCI 2. : 2. ( 3:5)              
Č3 1B - 2A KLUB MLADIH ODRANCI : ŠD BOBRI D. BISTR. 2. : 3.              
Č4 1D - 2C ŠD TRNJE : KMN VIDEM G. PRI MAJI 2. : 3.              
                     
                     
POLFINALE ZČ1 - ZČ2 ŠDMN BAKOVCI : KMN BELTINCI 5. : 0.              
  ZČ3 - ZČ4 ŠD BOBRI D. BISTRICA : KMN VIDEM  1. : 4.              
                     
ZA 3. MESTO   KMN BELTINCI : ŠD BOBRI D. BISTRICA 1. : 3.              
ZA 1. MESTO   ŠDMN BAKOVCI : KMN VIDEM  3. : 1.              
                     
1. MESTO   ŠDMN BAKOVCI                
2. MESTO   KMN VIDEM GOSTILNA PRI MAJI                
3. MESTO   ŠD BOBRI DOLNJA BISTRICA                
4. MESTO   KMN BELTINCI                
Kategorija: