Sklepi disciplinskega sodnika z dne 27,05.2015

8.seje disciplinske komisije z dne 27.05.2015 ob 16.00 uri. Prisotni: Darko Vereš

Sklep disciplinskega sodnika z dne 27.5.2015 :

V 16. kolu je asfaltne lige MZKMN MS je disciplinska komisija prejela v obravnavo:

KMN PANONSKA MURSKA SOBOTA : ŠD MLADOST KAMENCI

Ekipa KMN Panonska je tekmo pričela z nepopolno postavo ( 4 ) igralcev. V sled poškodb med samo tekmo je v 20. Minuti ostala samo z dvema igralcema na igrišču. Zaradi premajhnega števila igralcev na igrišču je sodnik predčasno končal s tekmo pri rezultatu 0 : 10, kar se v skladu z 48. Členom Tekmovalnega pravilnika šteje tudi za registriran rezultat te tekme.

Ekipa KMN PANONSKA tekme ni pričela s popolno postavo iz delno opravičljivih in objektivnih razlogov.

Prekršek po  8c. in 23. Členu  DP MZKMN MS se ekipi KMN PANONSKA MS izreče OPOMIN.

KMN VIDEM GOSTILNA PRI MAJI : ŠD METEOR MELINCI

V 60. Minuti tekme je igralec domače ekipe g. DEJAN KURBUS reg. št. 2070    zaustavil napad gostujočega igralca v čisti priložnosti za zadetek , na kar je prejel direkten rdeč karton. Igralec je športno zapustil igrišče.

Izjava s strani g. DEJAN KURBUS ni prispela.

Prekršek po 8a, 9., 18. in 19. člen DP MZKMN MS se igralec g. DEJAN KURBUS reg. Št. 2070 kaznuje s prepovedjo igranja na eni ( 1 ) TEKMI in velja za 21. Krog Pomurske lige.

Pravni pouk: Zoper sklepe DK je dovoljena pritožba v roku 8 dni od prejema sklepov z zapisnikom. Pritožbo je treba vložiti pisno in jo taksirati v znesku 33,38 eur, ki ga je potrebno plačati na TRR 03125-1000014167 (SKB BANKA).

Disciplinski sodnik: Darko Vereš