Novice

Razpored PL 2015_2016 spomladanski del

Spodaj je objavljen osnutek razporeda Pomurske lige za spomladanski del. Morebitne napake, znane objektivne preložitve in pripombe sporočite najkasneje do 18.03.2016 na e-mail . Po tem datumu bo objavljen dokončen razpored spomladanskega dela prvenstva in ne bo več popravkov.

  POMURSKA LIGA ČAS TEKME OB
  SEZONA 2015/2016 TEKME SOBOTAH
PRESTAVLJENE TEKME 28.3.2016 (PONEDELJEK)    
ŠD TRNJE KMN TELEING RAZKRIŽJE 19:00  
KMN OLD BOYS   MS KMN NEMČAVCI 10:00  
ŠRD SOBOTA KMN VIDEM G.PRI   ANTONU 10:00  
KMN ČARDA   MARTJANCI ŠDMN BAKOVCI 19:00  
RŠD KAMENCI ŠD DOLNJA BISTRICA 10:00  
       
KMN MLADIH   ODRANCI KMN TELEING RAZKRIŽJE (do 9.4.)  
       
13. KOLO 03. 04. 2016    
ŠRD SOBOTA KLUB MLADIH ODRANCI 10:00  
KMN NEMČAVCI NK BRATONCI 20:00 02.04.2016
KMN TELEING   RAZKRIŽJE KMN ČARDA MARTJANCI 20:00 02.04.2016
KMN VIDEM   G.PRI ANTONU RŠD KAMENCI 10:00  
NK TEŠANOVCI ŠDMN BAKOVCI 20:00 02.04.2016
ŠD METEOR   MELINCI KMN OLD BOYS MS 20:00 02.04.2016
ŠD DOLNJA   BISTRICA ŠD TRNJE (že odigrano)  
       
SKLEPA:      
Tekma   med KMN Mladih Odranci in KMN Teleing Razkrižje se mora OBVEZNO odigrati   do  
9.4.2016   (termin po dogovoru med ekipama). Ekipi morata termin igranja javiti do   28.3.2016!  
       
Prestavljene   tekme in tekme 13. kroga se morajo (v primeru prestavitve) OBVEZNO    
odigrati   do pričetka spomladanskega dela prvenstva, torej do 9.4.2016!    
       
14. KOLO 10. 04. 2016    
ŠRD SOBOTA KMN OLD BOYS MS 10:00  
ŠD METEOR   MELINCI ŠDMN BAKOVCI 20:00 09.04.2016
NK TEŠANOVCI RŠD KAMENCI 20:00 09.04.2016
KMN VIDEM   G.PRI ANTONU ŠD TRNJE 10:00  
ŠD DOLNJA   BISTRICA KMN TELEING RAZKRIŽJE 20:00 09.04.2016
KMN ČARDA   MARTJANCI NK BRATONCI 20:00 09.04.2016
KMN MLADIH   ODRANCI KMN NEMČAVCI 10:00  
       
15. KOLO 17.4.2016    
KMN OLD BOYS   MS ŠDMN BAKOVCI 10:00  
KMN MLADIH   ODRANCI KMN ČARDA MARTJANCI 10:00  
NK BRATONCI ŠD DOLNJA BISTICA 20:00 16.04.2016
KMN TELEING   RAZKRIŽJE KMN VIDEM G.PRI   ANTONU 20:00 16.04.2016
ŠD TRNJE KMN TEŠANOVCI 20:00 16.04.2016
RŠD KAMENCI ŠD METEOR MELINCI 10:00  
KMN NEMČAVCI ŠRD SOBOTA 20:00 16.04.2016
       
16. KOLO 24.4.2016    
ŠDMN BAKOVCI ŠRD SOBOTA 20:00 23.04.2016
KMN OLD BOYS   MS RŠD KAMENCI 10:00  
ŠD METEOR   MELINCI ŠD TRNJE 20:00 23.04.2016
NK TEŠANOVCI KMN TELEING RAZKRIŽJE 20:00 23.04.2016
KMN VIDEM   G.PRI ANTONU NK BRATONCI 10:00  
ŠD DOLNJA   BISTRICA KLUB MLADIH ODRANCI 20:00 23.04.2016
KMN ČARDA   MARTJANCI KMN NEMČAVCI 20:00 23.04.2016
       
17. KOLO 27.4.2016 (SREDA)    
ŠD TRNJE KMN OLD BOYS MS 20:00  
RŠD KAMENCI ŠDMN BAKOVCI 10:00  
KMN NEMČAVCI ŠD DOLNJA BISTICA 20:00  
KLUB MLADIH   ODRANCI KMN VIDEM G.PRI   ANTONU 10:00  
NK BRATONCI NK TEŠANOVCI 20:00  
KMN TELEING   RAZKRIŽJE ŠD METEOR MELINCI 20:00  
ŠRD SOBOTA KMN ČARDA MARTJANCI 10:00  
       
18. KOLO 30.4.2016 (SOBOTA)    
RŠD KAMENCI ŠRD SOBOTA 10:00  
ŠDMN BAKOVCI ŠD TRNJE 20:00  
KMN OLD BOYS   MS KMN TELEING RAZKRIŽJE 10:00  
ŠD METEOR   MELINCI NK BRATONCI 20:00  
NK TEŠANOVCI KLUB MLADIH ODRANCI 20:00  
KMN VIDEM   G.PRI ANTONU KMN NEMČAVCI 10:00  
ŠD DOLNJA   BISTRICA KMN ČARDA MARTJANCI 20:00  
       
19. KOLO 2.5.2016 (PONEDELJEK)    
NK BRATONCI KMN OLD BOYS 20:00  
KMN TELEING   RAZKRIŽJE ŠDMN BAKOVCI 20:00  
ŠD TRNJE RŠD KAMENCI 20:00  
KMN ČARDA   MARTJANCI KMN VIDEM G.PRI   ANTONU 20:00  
KMN NEMČAVCI NK TEŠANOVCI 20:00  
KLUB MLADIH   ODRANCI ŠD METEOR MELINCI 10:00  
ŠRD SOBOTA ŠD DOLNJA BISTRICA 10:00  
       
20. KOLO 8.5.2016    
ŠRD SOBOTA ŠD TRNJE 10:00  
RŠD KAMENCI KMN TELEING RAZKRIŽJE 10:00  
ŠDMN BAKOVCI NK BRATONCI 20:00 07.05.2016
KMN OLD BOYS   MS KLUB MLADIH ODRANCI 10:00  
ŠD METEOR   MELINCI KMN NEMČAVCI 20:00 07.05.2016
NK TEŠANOVCI KMN ČARDA MARTJANCI 20:00 07.05.2016
KMN VIDEM   G.PRI ANTONU ŠD DOLNJA BISTICA 10:00  
       
21. KOLO 15.5.2016    
KMN NEMČAVCI KMN OLD BOYS MS 20:00 14.05.2016
KLUB MLADIH   ODRANCI ŠDMN BAKOVCI 10:00  
RŠD KAMENCI NK BRATONCI 10:00  
KMN TELEING   RAZKRIŽJE ŠD TRNJE 20:00 14.05.2016
ŠD DOLNJA   BISTRICA NK TEŠANOVCI 20:00 14.05.2016
KMN ČARDA   MARTJANCI ŠD METEOR MELINCI 20:00 14.05.2016
KMN VIDEM   G.PRI ANTONU ŠRD SOBOTA 10:00  
       
22. KOLO 22.5.2016    
ŠRD SOBOTA KMN TELEING RAZKRIŽJE 10:00  
ŠD TRNJE NK BRATONCI 20:00 21.05.2016
RŠD KAMENCI KLUB MLADIH ODRANCI 10:00  
ŠDMN BAKOVCI KMN NEMČAVCI 20:00 21.05.2016
KMN ČARDA   MARTJANCI KMN OLD BOYS MS 20:00 21.05.2016
ŠD METEOR   MELINCI ŠD DOLNJA BISTICA 20:00 21.05.2016
KMN VIDEM   G.PRI ANTONU NK TEŠANOVCI 10:00  
       
23. KOLO 29.5.2016    
KMN OLD BOYS ŠD DOLNJA BISTRICA 10:00  
ŠDMN BAKOVCI KMN ČARDA MARTJANCI 20:00 28.05.2016
KMN NEMČAVCI RŠD KAMENCI 20:00 28.05.2016
KLUB MLADIH   ODRANCI ŠD TRNJE 10:00  
NK BRATONCI KMN TELEING RAZKRIŽJE 20:00 28.05.2016
KMN VIDEM   G.PRI ANTONU ŠD METEOR MELINCI 10:00  
NK TEŠANOVCI ŠRD SOBOTA 20:00 28.05.2016
       
24. KOLO 05.06.2016    
ŠRD SOBOTA NK BRATONCI 10:00  
KMN TELEING   RAZKRIŽJE KLUB MLADIH ODRANCI 20:00 04.06.2016
KMN NEMČAVCI ŠD TRNJE 20:00 04.06.2016
RŠD KAMENCI KMN ČARDA MARTJANCI 10:00  
ŠDMN BAKOVCI ŠD DOLNJA BISTRICA 20:00 04.06.2016
KMN OLD BOYS   MS KMN VIDEM G.PRI   ANTONU 10:00  
ŠD METEOR   MELINCI NK TEŠANOVCI 20:00 04.06.2016
       
25. KOLO 12.6.2016    
NK TEŠANOVCI KMN OLD BOYS MS 20:00 11.06.2016
ŠDMN BAKOVCI KMN VIDEM G.PRI   ANTONU 20:00 11.06.2016
ŠD DOLNJA   BISTRICA RŠD KAMENCI 20:00 11.06.2016
KMN ČARDA   MARTJANCI ŠD TRNJE 20:00 11.06.2016
KMN NEMČAVCI KMN TELEING RAZKRIŽJE 20:00 11.06.2016
KLUB MLADIH   ODRANCI NK BRATONCI 10:00  
ŠRD SOBOTA ŠD METEOR MELINCI 10:00  
       
26. KOLO 19.06.2016    
KLUB MLADIH   ODRANCI ŠRD SOBOTA 10:00  
NK BRATONCI KMN NEMČAVCI 20:00 18.06.2016
KMN ČARDA   MARTJANCI KMN TELEING RAZKRIŽJE 20:00 18.06.2016
ŠD TRNJE ŠD DOLNJA BISTICA 20:00 18.06.2016
RŠD KAMENCI KMN VIDEM G.PRI   ANTONU 10:00  
ŠDMN BAKOVCI NK TEŠANOVCI 20:00 18.06.2016
KMN OLD BOYS   MS ŠD METEOR MELINCI 10:00  
       
       
V   SOBOTO KOT DOMAČINI IGRAJO OB 20.00 URI: ŠDMN BAKOVCI,    
KMN   ČARDA MARTJANCI, ŠD TRNJE, NK BRATONCI, KMN TELEING RAZKRIŽJE, ŠD METEOR   MELINCI
KMN   NEMČAVCI, ŠD DOLNJA BISTRICA, NK TEŠANOVCI    
       
V   NEDELJO KOT DOMAČINI IGRAJO OB 10.00 URI: RŠD KAMENCI, KMN VIDEM GOSTILNA PRI   ANTONU
KLUB   MLADIH ODRANCI, ŠRD SOBOTA, KMN OLD BOYS    

Kategorija: