Novice

Zelkov memorial 2019 rezultati

    ZELKOV   MEMORIAL 2019 - ZAKLJUČNI TURNIR LIGE PAL 8.6.2019    
             
KROG , IGRIŠČE ASFALT PREKO   ŠOLE   ORGANIZATOR: KMN PANONSKA   MS IN KMN MURA-KROG      
             
SKUPINA A     SKUPINA B      
1. ŠD LORDI IVANJKOVCI     1. ŠD KRIM MALA NEDELJA      
2. KMN BELTINCI     2. KMN PANONSKA      
3. KMN BAR ATLANTIS     3. KMN LIPOVCI      
4. KMN MURA KROG            
             
        ČAS TEKME IGRANJE REZULTAT
1.TEKMA KMN BELTINCI   KMN BAR ATLANTIS 12:00 2X12 min 3..0
2.TEKMA ŠD LORDI IVANJKOVCI   KMN MURA KROG 12:30 2X12 min 4.:0
3.TEKMA KMN PANONSKA MS   KMN LIPOVCI 13:00 2X12 min 1.:2.
4.TEKMA ŠD LORDI IVANJKOVCI   KMN BELTINCI 13:30 2X12 min 3.:2.
5.TEKMA KMN MURA KROG   KMN BAR ATLANTIS 14:00 2X12 min 3.:0.
6.TEKMA ŠD KRIM MALA NEDELJA   KMN PANONSKA 14:30 2X12 min 5.:0.
7.TEKMA KMN BAR ATLANTIS   ŠD LORDI IVANJKOVCI 15:00 2X12 min 0.:3.
8.TEKMA KMN BELTINCI   KMN MURA KROG 15:30 2X12 min 3.:4.
9.TEKMA KMN LIPOVCI   ŠD KRIM MALA NEDELJA 16:00 2X12 min 0.:3.
             
REPASAŽ ZA POLFINALE            
10. TEKMA KMN MUIRA KROG   KMN PANONSKA 16:45 2X12 min 2.:0.
11. TEKMA KMN BELTINCI   KMN LIPOVCI 17:15 2X12 min 6.:7.
             
POLFINALE 2X15 MINUT            
12. TEKMA KMN MALA NEDELJA   KMN MURA KROG 18:00 2X15 min 6.:1.
13. TEKMA ŠD LORDI IVANJKOVCI   KMN LIPOVCI 18:45 2X15 min 4.:1.
             
MALI FINALE 3.MESTO            
14. TEKMA KMN MURA KROG   KMN LIPOVCI 19:30 2X15 min 3.:5.
             
FINALE 1. MESTO            
15.TEKMA ŠD KRIM MALA NEDELJA   ŠD LORDI IVANJKOVCI 20:15 2X15 min 2.:4.
             
KONČNI VRSTNI RED:            
             
1.MESTO ŠD LORDI IVANKOVCI          
             
2.MESTO ŠD KRIM MALA NEDELJA          
             
3.MESTO KMN LIPOVCI          
             
NAJBOLJŠI STRELEC: DANIEL JAUŠOVEC          
             
NAJBOLJŠI GOLMAN: KLEMEN BEJEK          
             
NAJBOLJŠI IGRALEC   TURNIRJA MITJA CIMERMAN          
             
Kategorija: