Novice

Zaključni turnir Asfaltne lige 09.06.2012

 

ZAKLJUČNI TURNIR ASFALTNE LIGE MZKMN MURSKA SOBOTA - KROG 9.6.2012
PROGRAM TEKMOVANJA
SKUPINA A
1 KMN MURA KROG
2 KMN SLOVAN MURSKA SOBOTA
3 KMN INTER DOMAJINCI
SKUPINA B
1 KMN LIPOVCI
2 KMN RAKIČAN
3 ŠD KRAŠČI 09
SKUPINA C
1 KMN BELTINCI
2 KMN ODRANCI
3 KMN PANONSKA MURSKA SOBOTA
SKUPINA D
1 KMN TURNIŠČE
2 KMN KERENČIČEVA MURSKA SOBOTA
3 KMN BANGLADEŠ MURSKA SOBOTA
TERMIN TEKEM: SKUPINA A IN B IGRA SE 2 X 10 MINUT
URA
10.00. KMN SLOVAN MS : KMN INTER DOMAJINCI
10.30. KMN RAKIČAN : ŠD KRAŠČI 09
11.00. KMN MURA-KROG : KMN SLOVAN MS
11.30. KMN LIPOVCI : KMN RAKIČAN
12.00. KMN INTER DOMAJINCI: KMN MURA-KROG
12.30. ŠD KRAŠČI 09 : KMN LIPOVCI
SKUPINA C IN D IGRA SE 2 X 10 MINUT
13.00. KMN ODRANCI : KMN PANONSKA MS
13.30. KMN KERENČIČEVA MS : KMN BANGLADEŠ MS
14.00. KMN BELTINCI : KMN ODRANCI
14.30. KMN TURNIŠČE : KMN KERENČIČEVA MS
15.00. KMN PANONSKA MS : KMN BELTINCI
15.30. KMN BANGLADEŠ MS : KMN TURNIŠČE
IZLOČEVALNI BOJI IGRA SE 2 X 12 MINUT
ČETRT- FINALE
16.00.  ZMAGOVALEC SKUPINE A : DRUGOUVRŠČENI SKUPINE B E1
16.30. ZMAGOVALEC SKUPINE C : DRUGOUVRŠČENI SKUPINE D E2
17.00. ZMAGOVALEC SKUPINE B : DRUGOUVRŠČENI SKUPINE A F1
17.30. ZMAGOVALEC SKUPINE D : DRUGOUVRŠČENI SKUPINE C F2
POL -  FINALE IGRA SE 2 X 12 MINUT
18.00. ZMAGOVALEC E1 : ZMAGOVALEC E2 G1
18.30. ZMAGOVALEC F1 : ZMAGOVALEC F2 G2
FINALNI OBRAČUNI IGRA SE 2 X 15 MINUT
ZA TRETJE MESTO:
19.15. PORAŽENEC G1 : PORAŽENEC G2
VELIKI FINALE ZA PRVO MESTO:
20.00. ZMAGOVALEC G1 : ZMAGOVALEC G2
NOSILCI SKUPIN SO PRVE ŠTIRI UVRŠČENE EKIPE PO KONCU SEZONE 2011/2012 NA LESTVICI.
OSTALE EKIPE SO BILE IZŽREBANE PO SKUPINAH. ŽREB JE OPRAVILA TEKMOVALNA KOMISIJA DNE 04.06.2012.
TEKMOVANJE POTEKA V SKUPINAH. ZA ZMAGO PREJME EKIPA 3 TOČKE, ZA REMI PA 1 TOČKO. V PRIMERU
ENAKIH TOČK NA KONCU TEKMOVANJA V SKUPINI VELJA ZA RAZVRSTITEV:
Razvrstitveni kriteriji ekip z enakim številom točk
1. Število doseženih točk v medsebojnih srečanjih;
2. Razlika med danimi in prejetimi goli na medsebojnih srečanjih;
3. Doseženi goli na medsebojnih tekmah (če ima več moštev enako število točk);
4. Razlika med danimi in prejetimi goli na vseh tekmah v skupini;
5. Doseženi goli na vseh tekmah v skupini;
6. Žreb
V NADALJNJE TEKMOVANJE SE UVRSTITA DVE PRVOUVRŠČENIVI EKIPI IZ VSAKE SKUPINE.
V NADALJEVANJU TEKMOVANJA SE V PRIMERU NEODLOČENEGA REZULTATA PO KONCU TEKME  PRISTOPI K
IZVAJANJU KAZENSKIH UDARCEV IN SICER PO TRI NA VSAKI STRANI. V KOLIKOR JE ŠE DALJE
NEODLOČENO, PA DO PRVE PREDNOSTI EKIPE V ZADETKIH PO IZVEDENIH STRELIH Z OBEH EKIP.
OSTALA PRAVILA KOT SO ZAPISANA V PRAVILIH NOGOMETNE IGRE  ZA ASFALT ZA SEZONO 2011/2012.
OB PREJEMU RDEČEGA KARTONA KOMISIJA NA LICU MESTA DOLOČI KAZEN NA TURNIRJU. PO PRVEM DELU
SE MANDATNE KAZNI ( ZELENI KARTON, RUMEN KARTON) BRIŠEJO IN SE ŠTEJE PONOVNO.
KAZEN ZA ZELENI KARTON JE 2 MINUTI Z IGRALCEM MANJ,RUMENI 4 MINUTE, SAJ SE MORA UPOŠTEVATI
FAIR PLAY.
SESTAVILA : TEKMOVALNA KOMISIJA MZKMN MURSKA SOBOTA

Kategorija: