Zapisniki

Zapisnik TK in DK z dne 17.10.2018

|

ZAPISNIK TEKMOVALNE KOMISIJE

Sklep TK 6/2018-2019: Na rezultat tekme 7. kola PAL LIGE med ekipama KMN KRIM MALA NEDELJA : KMN BANGLADEŠ MS, ki se je končala z rezultatom 3:8 dne 17.10.2018 je ekipa KMN MALA NEDELJA podala pritožbo zaradi igranja ,, neregistriranega,, igralca za ekipo KMN BANGLADEŠ. Ker na licu mesta niso akterji mogli opraviti identifikacije zaradi odhoda igralcev se sproža postopek ugotavljanja dejstev in identitete igralcev pred komisijo MZKMN MS. V roku 48 ur ima klub KMN BANGLADEŠ možnost podati pisno izjavo o navedbah s katerimi so bili soočeni na tekmi.

Vsi ostali rezultati 6. in 7. kola v obeh ligah se priznajo za uradne.

Vodja TK: Darko Vereš

ZAPISNIK DISCIPLINSKE KOMISIJE Z DNE 17.10.2018

PAL LIGA: 6.KOLO

KMN BANGLADEŠ: ŠD LORDI IVANJKOVCI

SKLEP DK 7/2018-2019 : Igralec ŠD LORDI IVANJKOVCI št.6 ANTOLIN ALEŠ, reg.št.2818 je bil izključen v 54.minuti zaradi preprečitve čiste priložnosti za zadetek. Igrišče je zapustil športno.

V skladu s splošnimi navodili NZS – disciplinska politika vodenja lig in našim disciplinskim pravilnikom MZKMN MS se igralcu g. ANTOLIN ALEŠU po 8. čl. a) 2. alineja , 9.členu in 18. členu DP MZKMN MS zaradi prejetega rdečega kartona na tekmi dosodi 1( ena) tekme prepovedi. Prepoved velja za 7.krog.

PLT LIGA: 7. KOLO

SKLEP DK 8/2018-2019 :

KMN TEŠANOVCI: KLUB MLADIH ODRANCI

Trener ekipe KMN TEŠANOVCI Gregorec Gordan je bil odstranjen s klopi zaradi nadaljevanja žaljenja in ugovarjanja na sodniške odločitve v 42. minuti srečanja po predhodnem opozorilu.

V skladu s splošnimi navodili NZS – disciplinska politika vodenja lig in našim disciplinskim pravilnikom MZKMN MS se trenerju g. GREGOREC GORDANU po 8. čl. b) 2. alineja , 10.členu in 22. členu DP MZKMN MS zaradi odstranitve na tekmi dosodi 1( ena) tekme prepovedi opravljanja nalog trenerja in vodenja ekipe s klopi. Prepoved velja za 8.krog.